Müşteri İletişim Hattı: 0533 506 28 86

Pronet Alarm Merkezi

Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi 1995 yılında kurulmuş olup, 2010 yılından beri İstanbul Flatofis’te faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pronet Alarm Merkezi, biyometrik sistemler ile erişim kontrolü sağlanmış yedekli bir altyapıya sahiptir. Kullanılan tüm bilgi işlem ekipmanı yangına karşı gazlı söndürme sistemleri ile donatılmış bir lokasyonda barındırılmaktadır. Yapılan tüm telefon görüşmeleri iki yönde de sürekli kayıt altına alınmakta ve gerektiği durumlarda kolluk kuvvetleriyle paylaşılmaktadır.

PronetAlarm ve Çağrı Merkezi, tüm aramalara anında yanıt veren kapsamlı bir çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir. Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi, mekanda kurulu olan güvenlik sisteminin hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin merkezdeki alıcılara gönderilmesi esasına göre çalışır. 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Pronet Alarmve Çağrı Merkezi’nde 100’ü aşkın deneyimli ve profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. Pronet Alarm Merkezi'nde görev alan müşteri temsilcileri işe alım sürecinden itibaren müşteri hizmetleri, stres ile başa çıkma, güvenlik prosedürleri vb. konularda sürekli eğitim görmekte ve mevcut 170.000'in üzerinde müşteriye hizmet vermektedirler. Merkezde bulunan alıcılar, alarmları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yere ilişkin tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörün önündeki ekrana gelir ve böylece çağrının gözden kaçma ihtimali ortadan kaldırılır. Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi, gelen alarmın senaryosuna göre, önceden kararlaştırılmış olan aksiyonları gerçekleştirir. Gerekli durumlarda emniyet güçleri (polis/jandarma), itfaiye ve ambulans birimleri alarmın geldiği yere yönlendirilir.

Kurumsal müşterilerimiz, kendilerine ait şube veya mağazaları güvenli internet bağlantısı ile takip edebilmekte, raporlayabilmekte ve gerekli kullanıcı değişikliklerini yapabilmektedir. Tahsis edilen özel çağrı merkezi numarası ile tüm hizmetlerden kurumun ihtiyacı olan hızda faydalanabilmektedirler.