Müşteri İletişim Hattı: 0533 506 28 86

Pronet Plus Sıkça Sorulan Sorular

Neden Pronet Plus'ı tercih etmeliyim, Pronet'ten farkı nedir?

Pronet Plus, alarm durumu gibi yardıma ihtiyacınız olduğu durumlara ek olarak, her şey yolundayken bile uzak olduğunuz evinizden ve sevdiklerinizden anında haberdar olmanızı sağlayan akıllı bir güvenlik hizmetidir.

Pronet Plus ne tür avantajlar sağlar?

Pronet Plus ile uzaktayken bile alarm sisteminizi kurup/kapatabilir, evinizin durumu hakkında bildirimler alabilir, canlı/kayıtlı video kliplerinizi HD olarak görüntüleyebilir, termostatınızın ısısını otomatik ayarlayabilir ve bunun gibi pek çok işlevi uzaktan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Pronet Plus hangi hizmetleri kapsar? Tüm hizmetleri birlikte kullanmamız mı gerekir?

Pronet Plus abonesi olduğunuzda temel olarak interaktif güvenlik hizmetinden faydalanırsınız. Buna ek olarak, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerini ayrı ayrı ya da tümünü bir arada sunacağımız paketler dahilinde kullanabilirsiniz.

Pronet Plus ile sistemimi uzaktan kontrol edebilmek için ne tip bir cihaza sahip olmam gerekir? İnternet bağlantısı gerekli olur mu?

3G uyumlu bir mobil cihaza (cep telefonu ya da tablet bilgisayar) ya da internet bağlantısı olan bir bilgisayara sahip olmanız gereklidir.

Pronet Plus abonesi olarak alacağım Kurma/Kapama SMS leri için ek bir bedel öder miyim?

Hayır. Kurma/Kapama aktiviteleri ile ilgili size iletilecek tüm SMS masrafları Pronet tarafından karşılanır.