Müşteri İletişim Hattı: 0533 506 28 86

Pronet Plus Hizmetleri

  • Pronet Plus
  • İnteraktif Güvenlik
  • Görüntüleme Sistemleri
  • Akıllı Ev Çözümleri
  • Enerji Yönetimi
Pronet Plus Hizmetleri

Pronet Plus ile İnteraktif Güvenlik, Görüntüleme Sistemleri, Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pronet Plus hizmetinden yararlanmak için temel olarak interaktif güvenlik hizmetini edinmelisiniz. Tercihinize göre interaktif güvenlik hizmetine ek olarak ev görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimi hizmetlerinin tümünü bir arada kullanabilir ve komple bir akıllı güvenlikhizmeti ne sahip olarak Pronet Plus’ın tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz interaktif güvenlik yanında yaşam senaryonuza uygun hizmetlerimizden en çok ihtiyaç duyacaklarınızı ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.

İnteraktif Güvenlik

Pronet Plus İnteraktif Güvenlik Hizmeti ile seyahatte, trafikte, iş yerinizde dahi evinizin güvenliğinden emin olabilir, çok daha konforlu bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz. Dilediğinizde Pronet Plus mobil uygulamamızı ya da web sitemizi kullanarak, güvenlik sisteminizi uzaktan tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Örneğin, alarm sisteminizi uzaktan kurma/kapama gibi işlemleri yapabilir, belirlediğiniz senaryolara uygun bildirimler ve e-postalar ile evinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, alarm sisteminiz kurulu değilken bile dedektörlerinizden gelen sinyallere ait bildirimleri alabilir, işlem geçmişinize anında ulaşabilirsiniz.

Görüntüleme Sistemleri

Pronet Plus Görüntüleme Sistemleri ile evinizdeki kameralar, alarm sisteminiz ile birlikte çalışır. Örneğin, evinize dışarıdan izinsiz bir giriş olduğunda size anlık olarak ulaşan bildirimler ile kamera görüntülerinizi izleyebilir ve oluşan alarm durumunun asılsız mı yoksa gerçek mi olduğunu takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra herhangi bir alarm durumu olmadan da günlük yaşamınıza dair görüntüleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Pronet Plus’ın yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde çocuğunuzu eve geldiği anda görebilir ya da evinizdeki yardımcınızın gün içinde siz yokken nasıl çalıştığını kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Ev Çözümleri(Çok Yakında)

Pronet Plus Akıllı Ev Çözümleri sizlere sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam sunar. Evinizin her zaman ideal sıcaklıkta kalması için artık kombinizi sürekli çalıştırmanıza gerek yok. Hafta sonu kullanacağınız şehir dışındaki kışlık evinize vardığınızda, evinizi dilediğiniz sıcaklıkta bulmanız artık çok kolay.

Hırsızları caydırmak için evde olduğunuz izlenimini ışıklarınızı yanık bırakarak vermenize gerek yok. Pronet Plus aydınlatma kontrolü ile dilediğiniz zaman dilimlerinde ışıklarınızı uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

Eve sizden sonra gelen yardımcınızın kapıyı açabilmesi için anahtarınızı paspas altında bırakmak gibi eski yöntemler kullanmanıza gerek yok. Yardımcınıza belirli zaman dilimlerinde geçerli olabilecek tek kullanımlık şifreler tanımlayarak evinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Pronet Plus Akıllı Ev Çözümlerinin size sunduğu bunun gibi pek çok hizmet ile güven ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Enerji Yönetimi (Çok Yakında)

Pronet Plus Enerji Yönetimi hizmeti ile elektrik ve doğalgaz tüketiminizi kontrol ederek gereksiz enerji tüketimini önleyebilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Pronet Plus yaşam senaryonuza uygun programlar belirleyerek evde bulunduğunuz zamanlarda otomatik olarak evinizi ısıtan ve evde bulunmadığınız anlarda da gereksiz enerji tüketimine engel olan akıllı bir çözümdür.

Pronet Plus Enerji Yönetimi, evinizin hangi bölgesinde ne kadar enerji tüketimi olduğunu bilmenizi sağlar ve size daha tasarruflu bir yaşam sunar.